Time |
Teams |
Result |
|
Class B Hockey |
---|
7:00 | Carrick 8 vs. Trinity 1 | | |
Class 2A Hockey |
---|
6:30 | Meadville 2 vs. Franklin Regional 7 | | |
Class 1A Hockey |
---|
8:30 | Beaver 0 vs. Kiski Area 9 | | |
Class 1A Hockey |
---|
8:20 | Greater Latrobe 7 vs. Shaler 0 | | |
Class 1A Hockey |
---|
6:00 | Wheeling Central Catholic (WV) 3 vs. Westmont Hilltop 5 | | |
Class 4A Boys Soccer Playoffs |
---|
7:00 | Boyertown 1 vs. Central Bucks West 2 at Harriton High Sc hool | | |
Class 4A Boys Soccer Playoffs |
---|
7:00 | La Salle College 0 vs. North Penn 4 at Central Bucks South High School | | |
Class 3A Boys Soccer Playoffs |
---|
6:00 | Franklin Regional 0 vs. Lower Dauphin 2 at Altoona - Mansion Park | | |
Class 3A Boys Soccer Playoffs |
---|
5:00 | Archbishop Wood 0 vs. Strath Haven 2 at Methacton High School | | |
Class 2A Boys Soccer Playoffs |
---|
5:00 | Lewisburg 1 vs. New Hope-Solebury 2 at Hamburg High School | | |
Class 1A Boys Soccer Playoffs |
---|
7:00 | Moravian Academy 4 vs. Dock Mennonite 0 at Northwestern Lehigh High School | | |
Class 4A Girls Soccer Playoffs |
---|
7:00 | Conestoga Valley 1 vs. Pennridge 0 at Methacton High School | | |
Class 4A Girls Soccer Playoffs |
---|
5:00 | Boyertown 1 vs. Landisville Hempfield 0 at Harriton High Sc hool | | |
Class 3A Girls Soccer Playoffs |
---|
5:00 | Archbishop Ryan 0 vs. Villa Joseph Marie 2 at Central Bucks South High School | | |
Class 3A Girls Soccer Playoffs |
---|
6:00 | Mars 5 vs. Archbishop Wood 1 at Bald Eagle High School | | |
Class 2A Girls Soccer Playoffs |
---|
5:00 | Lake Lehman 2 vs. Lansdale Catholic 3 at Northwestern Lehigh High School | | |
Class 1A Girls Soccer Playoffs |
---|
7:00 | Fairfield 1 vs. Camp Hill 3 at Northeastern High School | | |
Class 4A Girls Volleyball Playoffs |
---|
6:30 | North Allegheny 3 vs. Landisville Hempfield 1 at Altoona High School | | |
Class 4A Girls Volleyball Playoffs |
---|
7:00 | Parkland 0 vs. Bishop Shanahan 3 at Spring-Ford High School | | |
Class 3A Girls Volleyball Playoffs |
---|
5:00 | Knoch 1 vs. Palmyra 3 at Altoona High School | | |
Class 3A Girls Volleyball Playoffs |
---|
5:30 | Southern Lehigh 3 vs. Garden Spot 1 at Spring-Ford High School | | |
Class 2A Girls Volleyball Playoffs |
---|
6:30 | Camp Hill Trinity 0 vs. Liberty 3 at Shamokin High School | | |
Class 2A Girls Volleyball Playoffs |
---|
7:00 | North Catholic 3 vs. Freeport 0 at North Allegheny High School | | |
Class 1A Girls Volleyball Playoffs |
---|
6:00 | Berlin-BrothersValley 2 vs. Pottsville Nativity BVM 3 at Bald Eagle High School | | |
Class 1A Girls Volleyball Playoffs |
---|
6:30 | Central Clarion 1 vs. Northern Cambria 3 at Clearfield High School | | |