Time |
Teams |
Result |
|
Class 2A Field Hockey Playoffs |
---|
1:00 | Selinsgrove 3 vs. Penn-Trafford 1 at Penn Trafford - Warrior Stadium | | |
Class 1A Field Hockey Playoffs |
---|
12:00 | Forbes Road 1 vs. Shady Side Academy 4 at Shady Side Academy | | |
Class 6A Football Playoffs |
---|
1:00 | Central Catholic 0 vs. Erie McDowell 1 at Erie McDowell - Football Field | | |
Class 5A Football Playoffs |
---|
7:00 | Peters Township 0 vs. Pine-Richland 35 at North Allegheny - Newman Stadium | | |
Class 5A Football Playoffs |
---|
7:00 | Peters Township 0 vs. Pine-Richland 35 at North Allegheny - Newman Stadium | | |
Class 5A Football Playoffs |
---|
7:00 | Peters Township 0 vs. Pine-Richland 35 at North Allegheny - Newman Stadium | | |
Class 5A Football Playoffs |
---|
7:00 | Peters Township 0 vs. Pine-Richland 35 at North Allegheny - Newman Stadium | | |
Class 4A Football Playoffs |
---|
12:00 | Brashear 9 vs. University Prep 8 at George Cupples Stadium on South Side of Pittsburgh | | |
Class 4A Football Playoffs |
---|
1:00 | Thomas Jefferson 35 vs. Aliquippa 28 at North Allegheny - Newman Stadium | | |
Class 4A Football Playoffs |
---|
1:00 | Thomas Jefferson 35 vs. Aliquippa 28 at North Allegheny - Newman Stadium | | |
Class 4A Football Playoffs |
---|
1:00 | Thomas Jefferson 35 vs. Aliquippa 28 at North Allegheny - Newman Stadium | | |
Class 4A Football Playoffs |
---|
1:00 | Thomas Jefferson 35 vs. Aliquippa 28 at North Allegheny - Newman Stadium | | |
Class 3A Football Playoffs |
---|
3:30 | Allderdice 20 vs. Westinghouse 36 at George Cupples Stadium on South Side of Pittsburgh | | |
Class 2A Football Playoffs |
---|
5:00 | Sto-Rox 30 vs. Beaver Falls 43 at North Hills - Martorelli Stadium | | |
Class 2A Football Playoffs |
---|
5:00 | Sto-Rox 30 vs. Beaver Falls 43 at North Hills - Martorelli Stadium | | |
Class 1A Football Playoffs |
---|
11:00 | Jeannette 45 vs. Clairton 14 at North Hills - Martorelli Stadium | | |
Class 4A Boys Soccer Playoffs |
---|
12:00 | State College 0 vs. Seneca Valley 6 at Senceca Valley - NexTier Stadium | | |
Class 3A Boys Soccer Playoffs |
---|
4:00 | Hollidaysburg 1 vs. Mars 4 at Mars - Planet Stadium | | |
Class 2A Boys Soccer Playoffs |
---|
12:00 | Karns City 0 vs. Deer Lakes 2 at Deer Lakes HS Stadium | | |
Class 1A Boys Soccer Playoffs |
---|
2:00 | Rockwood 2 vs. Greensburg Central Catholic 3 at Norwin Stadium | | |
Class 4A Girls Soccer Playoffs |
---|
12:00 | Erie McDowell 1 vs. North Allegheny 5 at Hampton - Fridley Field | | |
Class 3A Girls Soccer Playoffs |
---|
2:00 | Warren 0 vs. Mars 8 at Mars - Planet Stadium | | |
Class 2A Girls Soccer Playoffs |
---|
12:00 | Clearfield 2 vs. North Catholic 5 at Mars - Planet Stadium | | |
Class 1A Girls Soccer Playoffs |
---|
12:00 | West Branch 1 vs. Greensburg Central Catholic 7 at Norwin Stadium | | |
Class 4A Girls Volleyball Playoffs |
---|
12:00 | Erie McDowell 0 vs. North Allegheny 3 at North Allegheny High School | | |
Class 3A Girls Volleyball Playoffs |
---|
12:00 | Redbank Valley 0 vs. North Catholic 3 at North Catholic High School | | |
Class 3A Girls Volleyball Playoffs |
---|
12:00 | Bellefonte 0 vs. Franklin Regional 3 at Franklin Regional High School | | |
Class 1A Girls Volleyball Playoffs |
---|
12:00 | Saegertown 1 vs. Bishop Canevin 3 at Bishop Canevin High School | | |