Time |
Teams |
Result |
|
1:00 | Avella 0 vs. Avella 0 | | |
Class 6A Section 2 Baseball |
---|
12:00 | Mt. Lebanon 0 vs. Hempfield Area 0 | | |
Class 5A Baseball |
---|
6:00 | Monsignor Bonner 0 vs. Shady Side Academy 0 at Orlando, Florida | | |
Class 5A Section 1 Baseball |
---|
11:30 | Fox Chapel 0 vs. Bethel Park 0 | | |
Class 5A Section 3 Baseball |
---|
4:00 | West Allegheny 0 vs. Freedom 0 | | |
Class 4A Baseball |
---|
10:30 | Moore Catholic (NY) 0 vs. Canon-McMillan 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 4A Section 1 Baseball |
---|
12:00 | Blackhawk 0 vs. Laurel 0 | | |
Class 4A Section 2 Baseball |
---|
12:00 | Uniontown 0 vs. Belle Vernon 0 | | |
4:00 | Laurel Highlands 0 vs. South Fayette 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 4A Section 3 Baseball |
---|
1:00 | Woodland Hills 0 vs. Penn-Trafford 0 | | |
Class 4A Section 4 Baseball |
---|
12:00 | Highlands 0 vs. Seton LaSalle 0 | | |
Class 3A Baseball |
---|
3:00 | East Forsyth (NC) 0 vs. Hampton 0 | | |
Class 3A Baseball |
---|
12:00 | East Forsyth (NC) 0 vs. Hampton 0 | | |
Class 3A Baseball |
---|
10:30 | Grayslake Central (Il) 0 vs. Moon 0 at ESPN Sports Complex in Orlando, Florida | | |
Class 3A Baseball |
---|
10:30 | Shipley School 0 vs. Moon 0 at ESPN Sports Complex in Orlando, Florida | | |
Class 3A Baseball |
---|
1:00 | St. Vincent Pallotti (Md) 0 vs. South Fayette 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 3A Section 1 Baseball |
---|
2:00 | Ellwood City 0 vs. New Brighton 0 | | |
12:00 | Beaver Falls 0 vs. South Side 0 | | |
2:00 | Neshannock 0 vs. Washington 0 | | |
12:00 | Riverside 0 vs. Western Beaver 0 | | |
Class 3A Section 4 Baseball |
---|
1:00 | Brownsville 0 vs. California 0 | | |
11:00 | McGuffey 0 vs. Charleroi 0 at Wild Things Park in Washington, PA | | |
1:00 | Waynesburg Central 0 vs. West Greene 0 | | |
Class 2A Baseball |
---|
11:00 | Whitehall 0 vs. Mars 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 2A Baseball |
---|
6:30 | Moniteau 0 vs. Mars 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 2A Section 1 Baseball |
---|
1:00 | Chartiers-Houston 0 vs. Serra Catholic 0 | | |
Class 1A Baseball |
---|
1:00 | CRFS Baseball Academy (Fl) 0 vs. Carmichaels 0 at Cocoa, Florida | | |
Class 1A Baseball |
---|
3:00 | Saegertown 0 vs. Thomas Jefferson 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
1:00 | Jefferson-Morgan 0 vs. Monessen 0 | | |
Class 1A Section 3 Baseball |
---|
11:00 | Carlynton 0 vs. West Allegheny 0 | | |
Class 6A Boys Basketball Playoffs |
---|
8:00 | La Salle College 0 vs. New Castle 0 at GIANT Center in Hershey | | |
Class 2A Boys Basketball Playoffs |
---|
2:00 | Constitution 0 vs. Seton LaSalle 0 at GIANT Center in Hershey | | |
Class 5A Girls Basketball Playoffs |
---|
6:00 | Archbishop Wood 0 vs. Blackhawk 0 at GIANT Center in Hershey | | |
Class 1A Girls Basketball Playoffs |
---|
12:00 | Old Forge 0 vs. Vincentian Academy 0 at GIANT Center in Hershey | | |
Class 3A Hockey Playoffs |
---|
5:00 | Peters Township 0 vs. La Salle College 0 at Pegula Ice Arena at Penn State University | | |
Class 1A Hockey Playoffs |
---|
12:00 | Quaker Valley 0 vs. West Chester Rustin 0 at Pegula Ice Arena at Penn State University | | |
Hockey Playoffs |
---|
2:30 | Bishop Canevin 0 vs. Central Bucks South 0 at Pegula Ice Arena at Penn State University | | |
Class 5A Section 1 Softball |
---|
11:00 | Fox Chapel 0 vs. McKeesport 0 | | |
Class 5A Section 2 Softball |
---|
1:00 | Greater Latrobe 0 vs. Belle Vernon 0 | | |
12:00 | Penn-Trafford 0 vs. Greensburg Salem 0 | | |
Class 5A Section 3 Softball |
---|
11:00 | South Fayette 0 vs. Bishop Canevin 0 | | |
11:00 | Moon 0 vs. South Side 0 | | |
Class 5A Section 4 Softball |
---|
11:00 | Connellsville 0 vs. Laurel Highlands 0 | | |
Class 4A Softball |
---|
6:00 | Opelika (Al) 0 vs. North Allegheny 0 at Orlando, Florida | | |
Class 4A Softball |
---|
4:00 | Opelika (Al) 0 vs. North Allegheny 0 at Orlando, Florida | | |
Class 4A Section 1 Softball |
---|
12:00 | West Mifflin 0 vs. Franklin Regional 0 | | |
10:00 | West Mifflin 0 vs. Mt. Lebanon 0 | | |
Class 4A Section 3 Softball |
---|
12:00 | Blackhawk 0 vs. Bishop Canevin 0 | | |
11:00 | Chartiers Valley 0 vs. South Park 0 | | |
Class 3A Softball |
---|
6:30 | St. John Villa Academy (NY) 0 vs. McGuffey 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 3A Softball |
---|
9:00 | Davie (NC) 0 vs. Montour 0 | | |
Class 3A Softball |
---|
4:00 | West Davidson (NC) 0 vs. Montour 0 | | |
Class 3A Section 2 Softball |
---|
12:00 | Mohawk 0 vs. Hopewell 0 | | |
Class 3A Section 4 Softball |
---|
1:00 | Brownsville 0 vs. Jeannette 0 | | |
Class 2A Softball |
---|
8:30 | Gloucester Catholic (NJ) 0 vs. Bentworth 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 2A Softball |
---|
10:30 | Lodi (NJ) 0 vs. Bentworth 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 2A Softball |
---|
3:00 | Lodi (NJ) 0 vs. Carmichaels 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 2A Softball |
---|
3:00 | Rampoo (NJ) 0 vs. McGuffey 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 2A Softball |
---|
2:30 | Gloucester Catholic (NJ) 0 vs. West Greene 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 2A Section 1 Softball |
---|
12:00 | New Brighton 0 vs. Ellwood City 0 | | |
1:00 | Laurel 0 vs. New Castle 0 | | |
Class 2A Section 2 Softball |
---|
11:00 | Greensburg Central Catholic 0 vs. Yough 0 | | |
Class 2A Section 3 Softball |
---|
11:00 | Charleroi 0 vs. Monessen 0 | | |
5:30 | Our Lady of the Sacred Heart 0 vs. Thomas Jefferson 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 1A Softball |
---|
2:00 | Springside Chestnut Hill Academy 0 vs. Our Lady of the Sacred Heart 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 1A Softball |
---|
3:30 | Ridgefield Park (NJ) 0 vs. Thomas Jefferson 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Class 1A Section 1 Softball |
---|
11:00 | Quigley Catholic 0 vs. Freedom 0 | | |
Softball |
---|
12:30 | Grace Christian (NC) 0 vs. Burgettstown 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |
Softball |
---|
11:00 | Grace Christian (NC) 0 vs. Chartiers-Houston 0 at Myrtle Beach, South Carolina | | |